Verloskundig Baken
Verloskundig Baken
83: Peer support met Marrit van der Kort
Aan het laden
/

AFLEVERING OMSCHRIJVING

In deze aflevering hebben wij Marrit van der Kort te gast. Zij is verloskundige geweest, heeft de PA-opleiding gedaan, heeft gewerkt als klinisch verloskundige en werkt nu als PA-er op de eerste hulp. Door een incident in het werkveld is zij zich helemaal gaan storten op peer support. Peer support betekent in de praktijk dat collega’s elkaar opvangen en ondersteunen, vaak na een incident of calamiteit. Maar hoe organiseer je dat nou binnen jouw organisatie, ziekenhuis of 1e lijn, of kan je dit ook binnen je VSV organiseren? Marrit kan ons hier vast alles over vertellen!

Shownotes of meer info over Verloskundig Baken: www.verloskundigbaken.nl

Doneren kan je hier doen.

GASTEN

Marrit van der Kort

PA

Je kan haar hier vinden op LinkedIn en hier op haar eigen site

ACHTERGROND VAN DE PODCAST

Met deze podcast willen we een podium geven aan vernieuwende onderwerpen binnen de geboortezorg. Hiermee willen we het gesprek opgang brengen en zorgverleners binnen de geboortezorg inspireren.

Verloskundig Baken presentatoren zijn: Kirsten Schatorjé en Myrna Knol

De klankbordgroep wordt gevormd door Jolanda Liebregts, Rachel Reintjes, Karika van Hemert, Marlou Dankers en Esther Feijen – de Jong, Manon Vriezen, Susan Uijttewaal en Kelly de Jong.

Peters Datapraatje wordt mogelijk gemaakt door Peter Achterberg

Editing: Joost Dikker Hupkes

Zeegeluiden en muziek van Zapsplat

Je kan ons vinden op:

www.verloskundigbaken.nl

Linkedin: Verloskundig Baken

Instagram: @verloskundig_baken

Facebook: Verloskundig Baken

Twitter: @verloskundigb

Wil je ons steunen dan kan dat met een kleine maandelijkse bijdrage via petje.af en ook door een eenmalige donatie via deze link.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *